Slovensky Pohar - Football -  Slovakia

Slovensky Pohar: playoff

  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
team logoMFK Rusovce
team logoRovinka
team logoIvanka Pri Dunaji
team logoSK Tomasov
team logoVelke Levare
team logoMalacky
team logoPezinok
team logoSkalica
team logoSK Senkvice
 
team logoVajnory
 
22:07QUE-QUEDetails
team logoFk Cinemax Dolany
 
team logoCfk Pezinok Cajla
 
21:07FK -CFKDetails
team logoFk Dubravka Bratislava
 
team logoVrakuna Bratislava
 
21:07QUE-VRADetails
team logoTj Dubinne
team logoOfk-Sim
team logoOfk 2010 Kurima
team logoStropkov
team logoVelke Levare
0
team logoMalacky
7
22:07VEL-MAL0:7Details
team logoTj Dubinne
 
team logoOfk-Sim
 
15:07TJ -QUEDetails
team logoOfk 2010 Kurima
 
team logoStropkov
 
15:07OFK-QUEDetails
team logoFk Studienka
team logoLozorno
team logoVelke Levare
team logoMalacky
team logoMFK Rusovce
team logoRovinka
team logoIvanka Pri Dunaji
team logoSK Tomasov
team logoMalacky
team logoPezinok
team logoSkalica
team logoDruzstevnik Jacovce
team logoTj Slovan Krusovce
team logoFc Cabaj-Capor
team logoPata
team logoPlevnik Drienove
team logoNemsova
team logoTatran Cementaren
team logoPovazska Bystrica
team logoHarichovce
 
team logoTj Start Hrabusice
 
22:07HAR-QUEDetails
team logoVelka
 
team logoHranovnica
 
22:07VEL-QUEDetails
team logoSlovan Poproc
 
team logoSlavia Kosice
 
22:07QUE-QUEDetails
team logoTj Druzstevnik Odorin
0
team logoVSS Kosice
9
25:07TJ -VSS0:9Details
team logoSpartak Vysoka Nad Kysucou
team logoTJ Jednota Banova
team logoTj Tatran Oscadnica
team logoMSK Namestovo
team logoOSK Besenova
team logoFomat Martin
team logoTj Salka
 
team logoMso Sturovo
 
29:07TJ -MSODetails
team logoActiv Velke Kosihy
 
team logoKolarovo
 
28:07ACT-QUEDetails
team logoTJ Besenov
 
team logoVelke Lovce
 
29:07TJ -QUEDetails
team logoFk Olcnava
team logoTj Tatran Lubica
team logoLevoca
team logoSpisske Podhradie
team logoTj Dunajec Spisska Stara Ves
team logoMFK Goral Stara Lubovna
team logoFk Sitno Banska Stiavnica
3
team logoSk Badin Obcianske Zdruzenie
2
22:07FK -SK 3:2Details
team logoSelce
 
team logoLokomotiva Zvolen
 
22:07SEL-LOKDetails
team logoFiljo Ladomerska Vieska
 
team logoSalkova
 
22:07FIL-QUEDetails
team logoFk 09 Bacuch
team logoMfk Spartak Hrinova
team logoMfk Strojar Krupina
team logoTjd Pribelce
team logoKys Lieskovec
team logoMsk Tisovec
team logoTj Slovan Magura Vavrecka
 
team logoNove Mesto
 
22:07TJ -QUEDetails
team logoRadzovce
 
team logoSklotatran
 
22:07RAD-QUEDetails
team logoVinica
 
team logoMFK Detva
 
22:07VIN-QUEDetails
team logoLovca
team logoMedzibrod
team logoFk Sokol Ozdany
team logoSk Partizan Cierny Balog
team logoHajnacka
team logoFilakovo
team logoTj Druzstevnik Radimov
 
team logoSpartak Myjava
 
29:07TJ -SPADetails
team logoCastkovce
 
team logoNove Mesto
 
28:07QUE-NOVDetails
team logoFk Tj Voderady
 
team logoMalzenice
 
29:07FK -MALDetails
team logoBela
team logoTeplicka Nad Vahom
team logoVarin
team logoTatran
team logoTj Vinohrad Cebovce
team logoSlovenske Darmoty
team logoMfk Tahanovce
 
team logoKechnec
 
22:07MFK-QUEDetails
team logoTj Hornad Zdana
 
team logoGeca
 
22:07TJ -QUEDetails
team logoFk Kosicka Nova Ves
 
team logoCana
 
22:07FK -CANDetails
team logoSk Sacurov
 
team logoTatran Kracunovce
 
22:07SK -QUEDetails
team logoPtava Pticie
 
team logoSlovan Giraltovce
 
21:07PTA-SLODetails
team logoDruzstevnik Parchovany
 
team logoSobrance
 
22:07DRU-QUEDetails
team logoObecny Futbalovy Klub Spartak Brekov
team logoStrazske
team logoTj Tvarona Ulic
team logoHumenne
team logoTj Druzstevnik Borov
team logoMFK Snina
team logoJasenov
team logoVranov Nad Toplou
team logoSk Sacurov
team logoTatran Kracunovce
team logoPtava Pticie
team logoSlovan Giraltovce
team logoDruzstevnik Parchovany
team logoSobrance
team logoVajnory
 
team logoSlovan Bratislave
 
29:07QUE-SLODetails
team logoFk Cinemax Dolany
 
team logoBahon
 
28:07QUE-BAHDetails
team logoFk Dubravka Bratislava
0
team logoRaca
7
28:07FK -RAC0:7Details
team logoMfk Tahanovce
team logoKechnec
team logoTj Hornad Zdana
team logoGeca
team logoFk Kosicka Nova Ves
team logoCana
team logoFk Tatran Turzovka
 
team logoTerchova
 
21:07FK -QUEDetails
team logoSlovan Skalite
 
team logoTatran Oravske Vesele
 
22:07QUE-QUEDetails
team logoOfk Kotesova
 
team logoRosina
 
22:07OFK-QUEDetails
team logoMfk Kezmarok
team logoGerlachov
team logoSlavoj Spisska Bela
team logoOFK Sarisske Michalany
team logoOfk-Sim
team logoStropkov
team logoBela
 
team logoTeplicka Nad Vahom
 
29:07QUE-QUEDetails
team logoVarin
 
team logoTatran
 
22:07VAR-QUEDetails
team logoTj Vinohrad Cebovce
 
team logoSlovenske Darmoty
 
22:07TJ -QUEDetails
team logoFk Sitno Banska Stiavnica
team logoSk Badin Obcianske Zdruzenie
team logoSelce
team logoLokomotiva Zvolen
team logoFiljo Ladomerska Vieska
team logoSalkova
team logoTatran Chlebnice
 
team logoZavazna Poruba
 
01:08TAT-QUEDetails
team logoMfk Teplican
 
team logoDynamo Diviaky
 
22:07MFK-DYNDetails
team logoTvrdosin
 
team logoSk Olympia Bobrov
 
29:07QUE-SK Details
team logoFk Tatran Turzovka
team logoTerchova
team logoSlovan Skalite
team logoTatran Oravske Vesele
team logoOfk Kotesova
team logoRosina
team logoFc Velky Kyr
 
team logoSk Kmetovo
 
29:07FC -SK Details
team logoTj Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
 
team logoSlovan Galanta
 
29:07TJ -SLODetails
team logoTj Oponice
 
team logoSolcany
 
28:07TJ -QUEDetails
team logoTj Slovan Magura Vavrecka
team logoNove Mesto
team logoRadzovce
team logoSklotatran
team logoVinica
team logoMFK Detva
team logoMFK Rusovce
 
team logoRovinka
 
29:07QUE-QUEDetails
team logoIvanka Pri Dunaji
 
team logoSK Tomasov
 
29:07QUE-QUEDetails
team logoMalacky
0
team logoPezinok
2
29:07MAL-PEZ0:2Details
team logoBanik Velky Krtis
team logoTatran Pliesovce
team logoIskra
team logoPramen
team logoJesenske
team logoNovohrad Lucenec
team logoMfk Kezmarok
 
team logoGerlachov
 
22:07MFK-GERDetails
team logoSlavoj Spisska Bela
1
team logoOFK Sarisske Michalany
3
20:07SLA-QUE1:3Details
team logoOfk-Sim
 
team logoStropkov
 
22:07OFK-QUEDetails
team logoMfk Cierna Nad Tisou
team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
team logoOsk Krisovska Lieskova
team logoVelke Kapusany
team logoKralovsky Chlmec
team logoTj Sm Streda Nad Bodrogom
team logoSk Cierne
 
team logoDolny Kubin
 
22:07SK -DOLDetails
team logoPredmier
 
team logoJavornik Makov
 
22:07PRE-QUEDetails
team logoVisnove
 
team logoOSK Stranavy
 
22:07QUE-QUEDetails
team logoTj Druzstevnik Cecejovce
team logoFK Krasnohorske Podhradie
team logoTj Druzstevnik Budimir
team logoMladost Kalsa
team logoVelka Ida
team logoSpartak Medzev
team logoOravan
 
team logoLiptovska Stiavnica
 
21:07ORA-QUEDetails
team logoNizna
1
team logoCadca
2
22:07NIZ-CAD1:2Details
team logoOsk Svosov
 
team logoSlovan Zabokreky
 
22:07OSK-QUEDetails
team logoHarichovce
team logoTj Start Hrabusice
team logoVelka
team logoHranovnica
team logoSlovan Poproc
team logoSlavia Kosice
team logoTj Druzstevnik Odorin
team logoVSS Kosice
team logoTj Iskra-Horne Oresany
 
team logoSlavoj Boleraz
 
29:07QUE-SLADetails
team logoTj Druzstevnik Spacince
 
team logoBlava Jaslovske
 
29:07TJ -BLADetails
team logoFutbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
1
team logoVrbove
2
29:07FUT-VRB1:2Details
team logoSK Bernolakovo
team logoLokomotiva Devinska Nova Ves
team logoKalinkovo
team logoDunajska Luzna
team logoSk Vahovce
team logoVelke Zaluzie
team logoMalodvornicky Fk Male Dvorniky
team logoTj Druzstevnik Trstice
team logoTj Kostolne Kracany
team logoVydrany
team logoNevidzany
team logoKozarovce
team logoSlovan Sahy
team logoKFC Kalna Nad Hronom
team logoTj Salka
team logoMso Sturovo
team logoActiv Velke Kosihy
team logoKolarovo
team logoTJ Besenov
team logoVelke Lovce
team logoTj Druzstevnik Radimov
team logoSpartak Myjava
team logoCastkovce
team logoNove Mesto
team logoFk Tj Voderady
team logoMalzenice
team logoMfk Aleksince
team logoSlovan Hlohovec
team logoTj Partizan Cigel
team logoPrievidza & Handlova
team logoSk Vegum Dolne Vestenice
team logoOfk Banik Lehota Pod Vtacnikom
team logoTj Manin Podmanin
team logoPartizan Domaniza
team logoSlovan Brvniste
team logoKovo
team logoPartizan Precin
team logoPuchov
team logoSlovan Zemianske Kostolany
team logoSlovan Simonovany
team logoOfk Kovarce
team logoHrusovany
team logoSc Cenkovce
team logoNovy Zivot
team logoFk Studienka
team logoRohoznik
team logoFc Velky Kyr
team logoSk Kmetovo
team logoTj Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
team logoFK Slovan Galanta
team logoTj Oponice
team logoSolcany
team logoMFK Rusovce
team logoRovinka
team logoIvanka Pri Dunaji
team logoSK Tomasov
team logoMalacky
team logoPezinok
team logoTatran Chlebnice
team logoZavazna Poruba
team logoMfk Teplican
team logoDynamo Diviaky
team logoTvrdosin
team logoSk Olympia Bobrov
team logoSk Cierne
team logoDolny Kubin
team logoPredmier
team logoJavornik Makov
team logoVisnove
team logoOSK Stranavy
team logoSk Podluzany
team logoDruzstevnik Velke Ludince
team logoDvory Nad Zitavou
team logoNove Zamky
team logoSK Surany
team logoTj Imel
team logoTj Iskra-Horne Oresany
team logoSlavoj Boleraz
team logoTj Druzstevnik Spacince
team logoBlava Jaslovske
team logoFutbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
team logoVrbove
team logoMFK Rusovce
team logoIvanka Pri Dunaji
team logoPezinok
team logoSkalica
team logoTj Slovan Krusovce
team logoPata
team logoPlevnik Drienove
team logoPovazska Bystrica
team logoTj Start Hrabusice
 
team logoVelka
 
08:08TJ -QUEDetails
team logoSlavia Kosice
 
team logoVSS Kosice
 
08:08SLA-VSSDetails
team logoSpartak Vysoka Nad Kysucou
team logoMSK Namestovo
team logoOSK Besenova
team logoZemplin Michalovce
team logoTj Salka
 
team logoKolarovo
 
08:08TJ -QUEDetails
team logoTJ Besenov
 
team logoDubnica
 
08:08TJ -QUEDetails
team logoFk Olcnava
team logoSpisske Podhradie
team logoMFK Goral Stara Lubovna
team logoAquacity
team logoFk Sitno Banska Stiavnica
0
team logoLokomotiva Zvolen
3
08:08FK -LOK0:3Details
team logoSalkova
0
team logoInter Bratislava
5
08:08SAL-INT0:5Details
team logoFk 09 Bacuch
team logoTjd Pribelce
team logoMsk Tisovec
team logoKomarno
team logoNove Mesto
 
team logoSklotatran
 
08:08NOV-QUEDetails
team logoVinica
 
team logoViOn
 
07:08VIN-VIODetails
team logoMedzibrod
team logoSk Partizan Cierny Balog
team logoFilakovo
team logoDukla
team logoTj Druzstevnik Radimov
1
team logoNove Mesto
1
08:08TJ -NOV1:1Details
team logoMalzenice
3
team logoPetrzalka Akademia
1
08:08MAL-PET3:1Details
team logoBela
team logoTatran
team logoSlovenske Darmoty
team logoZilina
team logoKechnec
 
team logoGeca
 
08:08KEC-QUEDetails
team logoCana
0
team logoZP Sport
5
08:08CAN-ZP 0:5Details
team logoSk Sacurov
 
team logoPtava Pticie
 
08:08SK -QUEDetails
team logoSobrance
0
team logoPartizan Bardejov
5
07:08SOB-PAR0:5Details
team logoStrazske
team logoHumenne
team logoMFK Snina
team logoVranov Nad Toplou
team logoSk Sacurov
team logoPtava Pticie
team logoSobrance
team logoPartizan Bardejov
team logoSlovan Bratislave
 
team logoBahon
 
08:08QUE-BAHDetails
team logoRaca
0
team logoSpartak Trnava
9
06:09RAC-SPA0:9Details
team logoKechnec
team logoGeca
team logoCana
team logoZP Sport
team logoFk Tatran Turzovka
 
team logoTatran Oravske Vesele
 
07:08QUE-TATDetails
team logoRosina
0
team logoTatran Presov
6
08:08ROS-TAT0:6Details
team logoGerlachov
team logoOFK Sarisske Michalany
team logoStropkov
team logoRuzomberok
team logoBela
 
team logoTatran
 
08:08BEL-QUEDetails
team logoSlovenske Darmoty
 
team logoZilina
 
08:08SLO-ZILDetails
team logoFk Sitno Banska Stiavnica
team logoLokomotiva Zvolen
team logoSalkova
team logoInter Bratislava
team logoTatran Chlebnice
 
team logoMfk Teplican
 
08:08TAT-QUEDetails
team logoTvrdosin
 
team logoPohronie
 
08:08QUE-POHDetails
team logoFk Tatran Turzovka
team logoTatran Oravske Vesele
team logoRosina
team logoTatran Presov
team logoFc Velky Kyr
 
team logoSlovan Galanta
 
08:08FC -SLODetails
team logoSolcany
 
team logoSered
 
08:08SOL-SERDetails
team logoNove Mesto
team logoSklotatran
team logoVinica
team logoViOn
team logoMFK Rusovce
 
team logoIvanka Pri Dunaji
 
08:08QUE-QUEDetails
team logoPezinok
1
team logoSkalica
5
07:08PEZ-SKA1:5Details
team logoTatran Pliesovce
team logoPramen
team logoJesenske
team logoTatran Liptovsky Mikulas
team logoGerlachov
 
team logoOFK Sarisske Michalany
 
08:08GER-QUEDetails
team logoStropkov
1
team logoRuzomberok
3
07:08STR-RUZ1:3Details
team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
team logoVelke Kapusany
team logoKralovsky Chlmec
team logoOdeva
team logoSk Cierne
 
team logoJavornik Makov
 
08:08SK -QUEDetails
team logoOSK Stranavy
 
team logoLokomotiva Kosice
 
08:08QUE-LOKDetails
team logoFK Krasnohorske Podhradie
team logoMladost Kalsa
team logoSpartak Medzev
team logoSlavoj
team logoLiptovska Stiavnica
3
team logoCadca
1
08:08LIP-CAD3:1Details
team logoOsk Svosov
 
team logoTrencin
 
05:09OSK-TREDetails
team logoTj Start Hrabusice
team logoVelka
team logoSlavia Kosice
team logoVSS Kosice
team logoTj Iskra-Horne Oresany
 
team logoSlovan Bratislava
 
29:08TJ -SLODetails
team logoBlava Jaslovske
 
team logoVrbove
 
08:08BLA-VRBDetails
team logoLokomotiva Devinska Nova Ves
team logoDunajska Luzna
team logoVelke Zaluzie
team logoSTK 1914
team logoMalodvornicky Fk Male Dvorniky
team logoVydrany
team logoKozarovce
team logoKFC Kalna Nad Hronom
team logoTj Salka
team logoKolarovo
team logoTJ Besenov
team logoDubnica
team logoTj Druzstevnik Radimov
team logoNove Mesto
team logoMalzenice
team logoPetrzalka Akademia
team logoSlovan Hlohovec
team logoPrievidza & Handlova
team logoSk Vegum Dolne Vestenice
team logoSenica
team logoTj Manin Podmanin
team logoKovo
team logoPuchov
team logoDAC 1904
team logoSlovan Simonovany
team logoHrusovany
team logoNovy Zivot
team logoRohoznik
team logoFc Velky Kyr
team logoFK Slovan Galanta
team logoSolcany
team logoSered
team logoMFK Rusovce
team logoIvanka Pri Dunaji
team logoPezinok
team logoSkalica
team logoTatran Chlebnice
team logoMfk Teplican
team logoTvrdosin
team logoPohronie
team logoSk Cierne
team logoJavornik Makov
team logoOSK Stranavy
team logoLokomotiva Kosice
team logoSk Podluzany
team logoDvory Nad Zitavou
team logoSK Surany
team logoNitra
team logoTj Iskra-Horne Oresany
team logoSlovan Bratislava
team logoBlava Jaslovske
team logoVrbove
team logoMFK Rusovce
team logoSkalica
team logoPata
 
team logoPovazska Bystrica
 
29:08PAT-POVDetails
team logoTj Start Hrabusice
 
team logoVSS Kosice
 
05:09TJ -VSSDetails
team logoMSK Namestovo
0
team logoZemplin Michalovce
1
05:09MSK-ZEM0:1Details
team logoKolarovo
0
team logoDubnica
4
05:09KOL-QUE0:4Details
team logoSpisske Podhradie
0
team logoAquacity
3
05:09SPI-AQU0:3Details
team logoLokomotiva Zvolen
2
team logoInter Bratislava
1
05:09LOK-INT2:1Details
team logoFk 09 Bacuch
 
team logoKomarno
 
05:09FK -KOMDetails
team logoNove Mesto
 
team logoViOn
 
05:09NOV-VIODetails
team logoMedzibrod
 
team logoFilakovo
 
05:09MED-QUEDetails
team logoNove Mesto
2
team logoMalzenice
5
05:09NOV-MAL2:5Details
team logoTatran
team logoZilina
team logoKechnec
0
team logoZP Sport
2
05:09KEC-ZP 0:2Details
team logoSk Sacurov
1
team logoPartizan Bardejov
3
04:09SK -PAR1:3Details
team logoHumenne
 
team logoVranov Nad Toplou
 
05:09HUM-VRADetails
team logoSk Sacurov
team logoPartizan Bardejov
team logoSlovan Bratislave
 
team logoSpartak Trnava
 
26:09QUE-SPADetails
team logoKechnec
team logoZP Sport
team logoTatran Oravske Vesele
5
team logoTatran Presov
5
04:09QUE-TAT3:5Details
team logoGerlachov
team logoRuzomberok
team logoTatran
 
team logoZilina
 
18:09TAT-ZILDetails
team logoLokomotiva Zvolen
team logoInter Bratislava
team logoTatran Chlebnice
 
team logoPohronie
 
19:09TAT-QUEDetails
team logoTatran Oravske Vesele
team logoTatran Presov
team logoSlovan Galanta
 
team logoSered
 
05:09SLO-SERDetails
team logoNove Mesto
team logoViOn
team logoMFK Rusovce
1
team logoSkalica
2
26:09MFK-SKA1:2Details
team logoPramen
 
team logoTatran Liptovsky Mikulas
 
04:09PRA-TATDetails
team logoGerlachov
2
team logoRuzomberok
6
05:09GER-RUZ2:6Details
team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
 
team logoOdeva
 
05:09OSK-ODEDetails
team logoSk Cierne
 
team logoLokomotiva Kosice
 
05:09SK -LOKDetails
team logoMladost Kalsa
 
team logoSlavoj
 
05:09MLA-SLADetails
team logoLiptovska Stiavnica
0
team logoTrencin
6
12:09LIP-TRE0:6Details
team logoTj Start Hrabusice
team logoVSS Kosice
team logoTj Iskra-Horne Oresany
team logoVrbove
team logoDunajska Luzna
0
team logoSTK 1914
2
05:09DUN-STK0:2Details
team logoVydrany
 
team logoKFC Kalna Nad Hronom
 
05:09QUE-QUEDetails
team logoKolarovo
team logoDubnica
team logoNove Mesto
team logoMalzenice
team logoSlovan Hlohovec
1
team logoSenica
2
05:09SLO-SEN1:2Details
team logoKovo
1
team logoDAC 1904
4
26:09KOV-DAC1:4Details
team logoSlovan Simonovany
 
team logoRohoznik
 
05:09QUE-ROHDetails
team logoFK Slovan Galanta
team logoSered
team logoMFK Rusovce
team logoSkalica
team logoTatran Chlebnice
team logoPohronie
team logoSk Cierne
team logoLokomotiva Kosice
team logoDvory Nad Zitavou
0
team logoNitra
7
05:09DVO-NIT0:7Details
team logoTj Iskra-Horne Oresany
team logoVrbove
  

Slovensky Pohar Slovakia live results on soccer

Here you will find everything online soccer results of matches for yesterday, today, tomorrow by means of which it is possible to monitor changes of the table of the championship on soccer. The full schedule soccer matches Slovensky Pohar Slovakia is on the homepage for today. Each standings on soccer consider everything online matches Slovensky Pohar Slovakia and show as their results influence an arrangement of teams at present. If you just want to learn when to look at soccer, the schedule of games Slovensky Pohar Slovakia it is specified the week ahead. On our portal the full soccer schedule for fans and experts is collected. There is information as about broadcasting online soccer of matches Slovensky Pohar Slovakia, and about soccer of team Slovensky Pohar Slovakia. According to all teams players soccer have the statistics on goals, assist and cards which we conduct taking into account each game. With this service you can easily watch online free soccer broadcasting Slovensky Pohar Slovakia.