Slovensky Pohar - Football - Slovakia

Slovensky Pohar

  • Latest results
  • Show more matches
  • fixtures
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Round 4
    • 1/8
    • Quarterfinals
    team logoOravska Poruba
    2
    team logoSlovan Zabokreky
    1
    22:07ORA-SLO2:1Details
    team logoFiljo Ladomerska Vieska
    2
    team logoDynamo Diviaky
    0
    22:07FIL-DYN2:0Details
    team logoOravan
    0
    team logoMSK Namestovo
    1
    22:07ORA-MSK0:1Details
    team logoNove Mesto
    team logoFk Activ Komarno
    2
    team logoSvaty Peter
    3
    22:07FK -SVA2:3Details
    team logoMFK Rusovce
    2
    team logoSvaty Jur
    0
    23:07MFK-SVA2:0Details
    team logoDruzstevnik Jacovce
    2
    team logoSolcany
    1
    22:07DRU-SOL2:1Details
    team logoSpartak Trnava
    team logoBlava Jaslovske
    4
    team logoSlovan Hlohovec
    5
    23:07BLA-SLO4:5Details
    team logoLehnice
    0
    team logoVydrany
    4
    23:07LEH-VYD0:4Details
    team logoLozorno
    8
    team logoVelke Levare
    0
    22:07LOZ-VEL8:0Details
    team logoPohronie
    team logoTj Slovan Nalepkovo
    2
    team logoHarichovce
    7
    22:07TJ -HAR2:7Details
    team logoTj Hornad Zdana
    team logoGerlachov
    1
    team logoSvidnik
    0
    22:07GER-SVI1:0Details
    team logoSpisska Nova Ves
    team logoJasenov
    1
    team logoPtava Pticie
    2
    22:07JAS-PTA1:2Details
    team logoSlavia Kosice
    0
    team logoSpartak Medzev
    2
    23:07SLA-SPA0:2Details
    team logoGemerska Horka
    0
    team logoRoznava
    3
    22:07GEM-ROZ0:3Details
    team logoSenica
    team logoMfk Strojar Krupina
    1
    team logoTatran Pliesovce
    2
    22:07MFK-TAT1:2Details
    team logoLiptovsky Hradok
    team logoTatran Chlebnice
    team logoTrencin
    team logoSFC Prenaks Jablonec
    1
    team logoCfk Pezinok Cajla
    13
    29:07SFC-CFK1:13Details
    team logoVelke Zaluzie
    0
    team logoHrusovany
    3
    22:07VEL-HRU0:3Details
    team logoRaca
    team logoFk Jablonove
    1
    team logoPezinok
    3
    22:07FK -PEZ1:3Details
    team logoSK Senkvice
    2
    team logoBahon
    1
    29:07SK -BAH2:1Details
    team logoLokomotiva Devinska Nova Ves
    team logoIvanka Pri Dunaji
    5
    team logoTj Cunovo
    1
    22:07IVA-TJ 5:1Details
    team logoDAC 1904
    team logoTj Salka
     2
    team logoSlovan Sahy
     5
    22:07FK -FK Details23:07TJ -SLO2:5Details
    team logoIskra Borcice
    team logoPovazska Bystrica
    0
    team logoCastkovce
    2
    22:07POV-CAS0:2Details
    team logoSTK 1914
    team logoBardejovska
    team logoNovy Zivot
    1
    team logoPokrok
    2
    22:07NOV-POK1:2Details
    team logoSarisske Michalany
    team logoLokomotiva Kosice
    team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
    team logoSlovan Poproc
    team logoFk Olcnava
    4
    team logoHranovnica
    2
    22:07FK -HRA4:2Details
    team logoTj Tvarona Ulic
    1
    team logoMFK Snina
    5
    23:07TJ -MFK1:5Details
    team logoTj Jednota Malinec
    2
    team logoSklotatran
    3
    22:07TJ -SKL2:3Details
    team logoSelce
    1
    team logoSalkova
    3
    22:07SEL-SAL1:3Details
    team logoFk 09 Bacuch
    3
    team logoMedzibrod
    2
    22:07FK -MED3:2Details
    team logoZemplin Michalovce
    team logoFk Kosicka Nova Ves
    1
    team logoCana
    2
    23:07FK -CAN1:2Details
    team logoTj Druzstevnik Circ
    0
    team logoOdeva
    5
    22:07TJ -ODE0:5Details
    team logoFk Demjata
    team logoSlavoj
    team logoLiptovsky-Mikulas
    0
    team logoZavazna Poruba
    3
    22:07LIP-ZAV0:3Details
    team logoTatran Oravske Vesele
    team logoOsk Dobra Niva
    team logoZilina
    team logoFk Sol
    6
    team logoOsk Fintice
    0
    23:07FK -OSK6:0Details
    team logoDruzstevnik Perin
    0
    team logoVysne Opatske
    6
    23:07DRU-VYS0:6Details
    team logoVelka Ida
    3
    team logoKechnec
    4
    22:07VEL-KEC3:4Details
    team logoPartizan Bardejov
    team logoTj Sm Streda Nad Bodrogom
    1
    team logoMladost Kalsa
    3
    22:07TJ -MLA1:3Details
    team logoDruzstevnik Parchovany
    0
    team logoVranov Nad Toplou
    5
    22:07DRU-VRA0:5Details
    team logoFk Kamenica Nad Cirochou
    2
    team logoHumenne
    1
    22:07FK -HUM2:1Details
    team logoZP Sport
    team logoOsk Podolie
    0
    team logoSpartak Myjava
    3
    22:07OSK-SPA0:3Details
    team logoTj Slovan Rudinska
    0
    team logoTatran
    3
    22:07TJ -TAT0:3Details
    team logoPuchov
    team logoSk Cierne
    1
    team logoCadca
    7
    22:07SK -CAD1:7Details
    team logoTJ Besenov
    1
    team logoSK Surany
    0
    23:07TJ -SK 1:0Details
    team logoMalacky
    6
    team logoZavod
    0
    23:07MAL-ZAV6:0Details
    team logoDvory Nad Zitavou
    0
    team logoNove Zamky
    6
    23:07DVO-NOV0:6Details
    team logoSlovan Bratislava
    team logoBanik Stiavnicke Bane
    team logoOsk Sasa
    team logoTjd Pribelce
    2
    team logoSlovenske Darmoty
    3
    22:07TJD-SLO2:3Details
    team logoTj Santrio Laza
    2
    team logoNovohrad Lucenec
    4
    22:07TJ -NOV2:4Details
    team logoSlovan Trencianske Teplice
    team logoVarin
    1
    team logoTeplicka Nad Vahom
    4
    23:07VAR-TEP1:4Details
    team logoPredmier
    1
    team logoBytca
    3
    23:07PRE-BYT1:3Details
    team logoNitra
    team logoTj Vtj Rajecke Teplice Konska
    1
    team logoOSK Stranavy
    4
    22:07TJ -OSK1:4Details
    team logoDubnica
    team logoBela
    1
    team logoTerchova
    3
    23:07BEL-TER1:3Details
    team logoTatran Presov
    team logoHajnacka
    team logoLiptovske Sliace
    2
    team logoLiptovska Stiavnica
    1
    22:07LIP-LIP2:1Details
    team logoIskra
    0
    team logoMsk Tisovec
    3
    23:07ISK-MSK0:3Details
    team logoTatran Liptovsky Mikulas
    team logoRajec
    2
    team logoTJ Jednota Banova
    3
    22:07RAJ-TJ 2:3Details
    team logoStrecno
    0
    team logoFomat Martin
    8
    22:07STR-FOM0:8Details
    team logoSlovan Zemianske Kostolany
    1
    team logoPrievidza & Handlova
    2
    22:07SLO-PRI1:2Details
    team logoKomarno
    team logoMsk Senec
    6
    team logoTj Zahoran Jakubov
    1
    22:07MSK-TJ 6:1Details
    team logoPata
    3
    team logoFK Slovan Galanta
    2
    23:07PAT-FK 3:2Details
    team logoTj Kostolne Kracany
    1
    team logoNovy Zivot
    2
    22:07TJ -NOV1:2Details
    team logoLokomotiva Zvolen
    team logoHorne Saliby
    0
    team logoKolarovo
    1
    22:07HOR-KOL0:1Details
    team logoDunajska Luzna
    team logoNMSK 1922
    0
    team logoSK Tomasov
    4
    23:07NMS-SK 0:4Details
    team logoPetrzalka 1898
    8
    team logoLamac
    0
    02:08PET-LAM8:0Details
    team logoSpartak Vysoka Nad Kysucou
    2
    team logoJavornik Makov
    1
    22:07SPA-JAV2:1Details
    team logoNizna
    2
    team logoTvrdosin
    1
    22:07NIZ-TVR2:1Details
    team logo1 Fk Buzitka
    team logoAquacity
    team logoTj Partizan Cigel
    3
    team logoSlovan Simonovany
    5
    23:07TJ -SLO3:5Details
    team logoVisnove
    2
    team logoRosina
    3
    23:07VIS-ROS2:3Details
    team logoKovo
    team logoViOn
    team logoNevidzany
    3
    team logoKozarovce
    1
    22:07NEV-KOZ3:1Details
    team logoSk Kmetovo
    1
    team logoDruzstevnik Velke Ludince
    5
    22:07SK -DRU1:5Details
    team logoPartizan Precin
    1
    team logoPartizan Domaniza
    2
    30:07PAR-PAR1:2Details
    team logoInter Bratislava
    team logoPlevnik Drienove
    3
    team logoTrencianske Stankovce
    0
    22:07PLE-TRE3:0Details
    team logoVelke Kostolany
    0
    team logoMalzenice
    2
    23:07VEL-MAL0:2Details
    team logoSlovan Skalite
    1
    team logoNove Mesto
    3
    22:07SLO-NOV1:3Details
    team logoSered
    team logoTj Oponice
    3
    team logoTopolcany
    0
    22:07TJ -TOP3:0Details
    team logoKalinkovo
    2
    team logoSlovan Bratislave
    5
    02:08KAL-SLO2:5Details
    team logoRohoznik
    team logoSkalica
    team logoOSK Besenova
    1
    team logoTj Druzstevnik Bela Dulice
    3
    22:07OSK-TJ 1:3Details
    team logoJupie Futbalova Skola Mareka Hamsika
    team logoLovca
    team logoJesenske
    0
    team logoTornala
    1
    23:07JES-TOR0:1Details
    team logoLevoca
    2
    team logoSpisske Podhradie
    1
    22:07LEV-SPI2:1Details
    team logoTj Olympia Borsa
    1
    team logoGeca
    4
    23:07TJ -GEC1:4Details
    team logoVelka
    3
    team logoSlavoj
    2
    22:07VEL-SLA3:2Details
    team logoRuzomberok
    team logoOravska Poruba
    2
    team logoFiljo Ladomerska Vieska
    0
    09:08ORA-FIL2:0Details
    team logoMSK Namestovo
    4
    team logoNove Mesto
    1
    09:08MSK-NOV4:1Details
    team logoSvaty Peter
    4
    team logoMFK Rusovce
    1
    09:08SVA-MFK4:1Details
    team logoDruzstevnik Jacovce
    0
    team logoSpartak Trnava
    10
    09:08DRU-SPA0:10Details
    team logoSlovan Hlohovec
    2
    team logoVydrany
    3
    06:08SLO-VYD2:3Details
    team logoLozorno
    0
    team logoPohronie
    4
    09:08LOZ-POH0:4Details
    team logoHarichovce
    5
    team logoTj Hornad Zdana
    3
    09:08HAR-TJ 5:3Details
    team logoGerlachov
    1
    team logoSpisska Nova Ves
    2
    09:08GER-SPI1:2Details
    team logoPtava Pticie
    1
    team logoSpartak Medzev
    2
    09:08PTA-SPA1:2Details
    team logoRoznava
    0
    team logoSenica
    4
    09:08ROZ-SEN0:4Details
    team logoTatran Pliesovce
    0
    team logoLiptovsky Hradok
    5
    09:08TAT-LIP0:5Details
    team logoTatran Chlebnice
    0
    team logoTrencin
    5
    09:08TAT-TRE0:5Details
    team logoCfk Pezinok Cajla
    1
    team logoHrusovany
    4
    09:08CFK-HRU1:4Details
    team logoRaca
    2
    team logoPezinok
    0
    09:08RAC-PEZ2:0Details
    team logoSK Senkvice
    0
    team logoLokomotiva Devinska Nova Ves
    4
    09:08SK -LOK0:4Details
    team logoIvanka Pri Dunaji
    1
    team logoDAC 1904
    3
    09:08IVA-DAC1:3Details
    team logoSlovan Sahy
    1
    team logoIskra Borcice
    2
    09:08SLO-ISK1:2Details
    team logoCastkovce
    1
    team logoSTK 1914
    2
    09:08CAS-STK1:2Details
    team logoBardejovska
    0
    team logoPokrok
    3
    09:08BAR-POK0:3Details
    team logoSarisske Michalany
    2
    team logoLokomotiva Kosice
    5
    09:08SAR-LOK2:5Details
    team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
    8
    team logoSlovan Poproc
    2
    09:08OSK-SLO8:2Details
    team logoFk Olcnava
    0
    team logoMFK Snina
    5
    09:08FK -MFK0:5Details
    team logoSklotatran
    5
    team logoSalkova
    1
    09:08SKL-SAL5:1Details
    team logoFk 09 Bacuch
    2
    team logoZemplin Michalovce
    7
    09:08FK -ZEM2:7Details
    team logoCana
    1
    team logoOdeva
    2
    09:08CAN-ODE1:2Details
    team logoFk Demjata
    0
    team logoSlavoj
    4
    09:08FK -SLA0:4Details
    team logoZavazna Poruba
    4
    team logoTatran Oravske Vesele
    3
    09:08ZAV-TAT4:3Details
    team logoOsk Dobra Niva
    0
    team logoZilina
    7
    16:08OSK-ZIL0:7Details
    team logoFk Sol
    2
    team logoVysne Opatske
    1
    09:08FK -VYS2:1Details
    team logoKechnec
    1
    team logoPartizan Bardejov
    3
    08:08KEC-PAR1:3Details
    team logoMladost Kalsa
    3
    team logoVranov Nad Toplou
    0
    09:08MLA-VRA3:0Details
    team logoFk Kamenica Nad Cirochou
    0
    team logoZP Sport
    2
    08:08FK -ZP 0:2Details
    team logoSpartak Myjava
    3
    team logoTatran
    1
    09:08SPA-TAT3:1Details
    team logoPuchov
    5
    team logoCadca
    0
    09:08PUC-CAD5:0Details
    team logoTJ Besenov
    2
    team logoMalacky
    6
    09:08TJ -MAL2:6Details
    team logoNove Zamky
    0
    team logoSlovan Bratislava
    2
    08:08NOV-SLO0:2Details
    team logoBanik Stiavnicke Bane
    6
    team logoOsk Sasa
    2
    09:08BAN-OSK6:2Details
    team logoSlovenske Darmoty
    0
    team logoNovohrad Lucenec
    3
    09:08SLO-NOV0:3Details
    team logoSlovan Trencianske Teplice
    1
    team logoTeplicka Nad Vahom
    0
    09:08SLO-TEP1:0Details
    team logoBytca
    1
    team logoNitra
    8
    15:08BYT-NIT1:8Details
    team logoOSK Stranavy
    0
    team logoDubnica
    1
    09:08OSK-DUB0:1Details
    team logoTerchova
    0
    team logoTatran Presov
    2
    09:08TER-TAT0:2Details
    team logoHajnacka
    1
    team logoLiptovske Sliace
    0
    09:08HAJ-LIP1:0Details
    team logoMsk Tisovec
    1
    team logoTatran Liptovsky Mikulas
    6
    09:08MSK-TAT1:6Details
    team logoTJ Jednota Banova
    1
    team logoFomat Martin
    0
    09:08TJ -FOM1:0Details
    team logoPrievidza & Handlova
    2
    team logoKomarno
    1
    09:08PRI-KOM2:1Details
    team logoMsk Senec
    0
    team logoPata
    1
    04:08MSK-PAT0:1Details
    team logoNovy Zivot
    2
    team logoLokomotiva Zvolen
    3
    09:08NOV-LOK2:3Details
    team logoKolarovo
    0
    team logoDunajska Luzna
    8
    08:08KOL-DUN0:8Details
    team logoSK Tomasov
    0
    team logoPetrzalka 1898
    6
    09:08SK -PET0:6Details
    team logoSpartak Vysoka Nad Kysucou
    8
    team logoNizna
    1
    09:08SPA-NIZ8:1Details
    team logo1 Fk Buzitka
    1
    team logoAquacity
    7
    09:081 F-AQU1:7Details
    team logoSlovan Simonovany
    3
    team logoRosina
    1
    09:08SLO-ROS3:1Details
    team logoKovo
    2
    team logoViOn
    4
    16:08KOV-VIO2:4Details
    team logoNevidzany
    0
    team logoDruzstevnik Velke Ludince
    6
    09:08NEV-DRU0:6Details
    team logoPartizan Domaniza
    2
    team logoInter Bratislava
    3
    09:08PAR-INT2:3Details
    team logoPlevnik Drienove
    0
    team logoMalzenice
    4
    09:08PLE-MAL0:4Details
    team logoNove Mesto
    0
    team logoSered
    4
    09:08NOV-SER0:4Details
    team logoTj Oponice
    0
    team logoSlovan Bratislave
    2
    16:08TJ -SLO0:2Details
    team logoRohoznik
    0
    team logoSkalica
    4
    09:08ROH-SKA0:4Details
    team logoTj Druzstevnik Bela Dulice
    4
    team logoJupie Futbalova Skola Mareka Hamsika
    0
    09:08TJ -JUP4:0Details
    team logoLovca
    1
    team logoTornala
    5
    09:08LOV-TOR1:5Details
    team logoLevoca
    6
    team logoGeca
    2
    09:08LEV-GEC6:2Details
    team logoVelka
    0
    team logoRuzomberok
    10
    09:08VEL-RUZ0:10Details
    team logoOravska Poruba
    1
    team logoMSK Namestovo
    2
    13:09ORA-MSK1:2Details
    team logoSvaty Peter
    1
    team logoSpartak Trnava
    8
    13:09SVA-SPA1:8Details
    team logoVydrany
    1
    team logoPohronie
    0
    13:09VYD-POH1:0Details
    team logoHarichovce
    1
    team logoSpisska Nova Ves
    4
    12:09HAR-SPI1:4Details
    team logoSpartak Medzev
    2
    team logoSenica
    1
    13:09SPA-SEN2:1Details
    team logoLiptovsky Hradok
    0
    team logoTrencin
    8
    02:09LIP-TRE0:8Details
    team logoHrusovany
    1
    team logoRaca
    0
    13:09HRU-RAC1:0Details
    team logoLokomotiva Devinska Nova Ves
    0
    team logoDAC 1904
    3
    13:09LOK-DAC0:3Details
    team logoIskra Borcice
    5
    team logoSTK 1914
    1
    13:09ISK-STK5:1Details
    team logoPokrok
    0
    team logoLokomotiva Kosice
    1
    12:09POK-LOK0:1Details
    team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
    1
    team logoMFK Snina
    2
    13:09OSK-MFK1:2Details
    team logoSklotatran
    0
    team logoZemplin Michalovce
    4
    13:09SKL-ZEM0:4Details
    team logoOdeva
    3
    team logoSlavoj
    0
    12:09ODE-SLA3:0Details
    team logoZavazna Poruba
    0
    team logoZilina
    11
    13:09ZAV-ZIL0:11Details
    team logoFk Sol
    2
    team logoPartizan Bardejov
    1
    12:09FK -PAR2:1Details
    team logoMladost Kalsa
    0
    team logoZP Sport
    3
    12:09MLA-ZP 0:3Details
    team logoSpartak Myjava
    2
    team logoPuchov
    0
    13:09SPA-PUC2:0Details
    team logoMalacky
    1
    team logoSlovan Bratislava
    5
    12:09MAL-SLO1:5Details
    team logoBanik Stiavnicke Bane
    1
    team logoNovohrad Lucenec
    7
    06:09BAN-NOV1:7Details
    team logoSlovan Trencianske Teplice
    0
    team logoNitra
    7
    13:09SLO-NIT0:7Details
    team logoDubnica
    3
    team logoTatran Presov
    1
    12:09DUB-TAT3:1Details
    team logoHajnacka
    1
    team logoTatran Liptovsky Mikulas
    5
    12:09HAJ-TAT1:5Details
    team logoTJ Jednota Banova
    4
    team logoPrievidza & Handlova
    2
    12:09TJ -PRI4:2Details
    team logoPata
    0
    team logoLokomotiva Zvolen
    3
    13:09PAT-LOK0:3Details
    team logoDunajska Luzna
    1
    team logoPetrzalka 1898
    2
    14:09DUN-PET1:2Details
    team logoSpartak Vysoka Nad Kysucou
    0
    team logoAquacity
    5
    13:09SPA-AQU0:5Details
    team logoSlovan Simonovany
    2
    team logoViOn
    1
    31:08SLO-VIO2:1Details
    team logoDruzstevnik Velke Ludince
    1
    team logoInter Bratislava
    2
    13:09DRU-INT1:2Details
    team logoMalzenice
    2
    team logoSered
    1
    06:09MAL-SER2:1Details
    team logoSlovan Bratislave
    0
    team logoSkalica
    2
    13:09SLO-SKA0:2Details
    team logoTj Druzstevnik Bela Dulice
    4
    team logoTornala
    1
    13:09TJ -TOR4:1Details
    team logoLevoca
    1
    team logoRuzomberok
    9
    13:09LEV-RUZ1:9Details
    team logoMSK Namestovo
    0
    team logoSpartak Trnava
    1
    27:09MSK-SPA0:1Details
    team logoVydrany
    1
    team logoSpisska Nova Ves
    2
    27:09VYD-SPI1:2Details
    team logoSpartak Medzev
    1
    team logoTrencin
    0
    27:09SPA-TRE1:0Details
    team logoHrusovany
    1
    team logoDAC 1904
    3
    27:09HRU-DAC1:3Details
    team logoIskra Borcice
    3
    team logoLokomotiva Kosice
    1
    27:09ISK-LOK3:1Details
    team logoMFK Snina
    1
    team logoZemplin Michalovce
    2
    04:10MFK-ZEM1:2Details
    team logoOdeva
    1
    team logoZilina
    2
    27:09ODE-ZIL1:2Details
    team logoFk Sol
    0
    team logoZP Sport
    1
    04:10FK -ZP 0:1Details
    team logoSpartak Myjava
    0
    team logoSlovan Bratislava
    1
    27:09SPA-SLO0:1Details
    team logoNovohrad Lucenec
    0
    team logoNitra
    3
    27:09NOV-NIT0:3Details
    team logoDubnica
    1
    team logoTatran Liptovsky Mikulas
    2
    27:09DUB-TAT1:2Details
    team logoTJ Jednota Banova
    0
    team logoLokomotiva Zvolen
    1
    27:09TJ -LOK0:1Details
    team logoPetrzalka 1898
    0
    team logoAquacity
    3
    27:09PET-AQU0:3Details
    team logoSlovan Simonovany
    1
    team logoInter Bratislava
    2
    27:09SLO-INT1:2Details
    team logoMalzenice
    0
    team logoSkalica
    1
    27:09MAL-SKA0:1Details
    team logoTj Druzstevnik Bela Dulice
    0
    team logoRuzomberok
    7
    27:09TJ -RUZ0:7Details
    team logoSpartak Trnava
    3
    team logoSpisska Nova Ves
    0
    18:10SPA-SPI3:0Details
    team logoSpartak Medzev
    1
    team logoDAC 1904
    5
    18:10SPA-DAC1:5Details
    team logoIskra Borcice
    2
    team logoZemplin Michalovce
    0
    18:10ISK-ZEM2:0Details
    team logoZilina
    3
    team logoZP Sport
    0
    18:10ZIL-ZP 3:0Details
    team logoSlovan Bratislava
    3
    team logoNitra
    1
    18:10SLO-NIT3:1Details
    team logoTatran Liptovsky Mikulas
    2
    team logoLokomotiva Zvolen
    0
    18:10TAT-LOK2:0Details
    team logoAquacity
    1
    team logoInter Bratislava
    0
    17:10AQU-INT1:0Details
    team logoSkalica
    0
    team logoRuzomberok
    1
    18:10SKA-RUZ0:1Details
    team logoSpartak Trnava
     
    team logoDAC 1904
     
    13:03SPA-DACDetails
    team logoIskra Borcice
     
    team logoZilina
     
    13:03ISK-ZILDetails
    team logoSlovan Bratislava
     
    team logoTatran Liptovsky Mikulas
     
    13:03SLO-TATDetails
    team logoAquacity
     
    team logoRuzomberok
     
    13:03AQU-RUZDetails
      

    Slovensky Pohar Slovakia live results on soccer

    Here you will find everything online soccer results of matches for yesterday, today, tomorrow by means of which it is possible to monitor changes of the table of the championship on soccer. The full schedule soccer matches Slovensky Pohar Slovakia is on the homepage for today. Each standings on soccer consider everything online matches Slovensky Pohar Slovakia and show as their results influence an arrangement of teams at present. If you just want to learn when to look at soccer, the schedule of games Slovensky Pohar Slovakia it is specified the week ahead. On our portal the full soccer schedule for fans and experts is collected. There is information as about broadcasting online soccer of matches Slovensky Pohar Slovakia, and about soccer of team Slovensky Pohar Slovakia. According to all teams players soccer have the statistics on goals, assist and cards which we conduct taking into account each game. With this service you can easily watch online free soccer broadcasting Slovensky Pohar Slovakia.