flag

Russian Cup

  • today
  • Latest results
  • Show more matches
  • schedule
  • Show more matches
    • 1/32
    • 1/16
    team logoChita
    1
    team logoYenisey
    2
    23:08CHI-YEN1:2Details
    team logoAkhmat Grozny
    team logoKhimki
    0
    team logoShinnik
    2
    23:08KHI-SHI0:2Details
    team logoUral
    team logoTyumen
    2
    team logoSibir
    1
    23:08TYU-SIB2:1Details
    team logoTosno
    team logoTorpedo Vladimir
    0
    team logoOlimpiets
    1
    23:08TOR-OLI0:1Details
    team logoUfa
    team logoSyzran-2003
    0
    team logoKryliya Sovetov
    2
    23:08SYZ-KRY0:2Details
    team logoLokomotiv Moscow
    team logoChertanovo
    0
    team logoDinamo St P.burg
    2
    23:08CHE-DIN0:2Details
    team logoZenit
    team logoArarat Moscow
    2
    team logoBaltika Kaliningrad
    1
    23:08ARA-BAL2:1Details
    team logoSKA-Khabarovsk
    team logoIrtysh
    0
    team logoTom
    4
    23:08IRT-TOM0:4Details
    team logoKrasnodar
    team logoEnergomash Belgorod
    0
    team logoTambov
    1
    23:08ENE-TAM0:1Details
    team logoArsenal Tula
    team logoSmena
    0
    team logoLuch-Energiya
    1
    24:08SME-LUC0:1Details
    team logoAnzhi
    team logoDynamo Bryansk
    0
    team logoAvangard Kursk
    1
    23:08DYN-AVA0:1Details
    team logoCSKA
    team logoRotor
    0
    team logoVolgar
    2
    23:08ROT-VOL0:2Details
    team logoRostov
    team logoTorpedo Armavir
    0
    team logoKuban
    1
    23:08TOR-KUB0:1Details
    team logoSpartak Moscow
    team logoSokol Saratov
    1
    team logoOrenburg
    3
    23:08SOK-ORE1:3Details
    team logoRubin
    team logoSpartak Nalchik
    2
    team logoChernomorets Novorossiysk
    1
    23:08SPA-CHE2:1Details
    team logoDinamo Moscow
    team logoZnamya Truda
    0
    team logoFakel Voronezh
    1
    23:08ZNA-FAK0:1Details
    team logoAmkar
    team logoYenisey
     
    team logoAkhmat Grozny
     
    21:09YEN-AKHDetails
    team logoShinnik
     
    team logoUral
     
    20:09SHI-URADetails
    team logoTyumen
     
    team logoTosno
     
    20:09TYU-TOSDetails
    team logoOlimpiets
     
    team logoUfa
     
    21:09OLI-UFADetails
    team logoKryliya Sovetov
     
    team logoLokomotiv Moscow
     
    21:09KRY-LOKDetails
    team logoDinamo St P.burg
     
    team logoZenit
     
    21:09DIN-ZENDetails
    team logoArarat Moscow
     
    team logoSKA-Khabarovsk
     
    21:09ARA-SKADetails
    team logoTom
     
    team logoKrasnodar
     
    20:09TOM-KRADetails
    team logoTambov
     
    team logoArsenal Tula
     
    20:09TAM-ARSDetails
    team logoLuch-Energiya
     
    team logoAnzhi
     
    20:09LUC-ANZDetails
    team logoAvangard Kursk
     
    team logoCSKA
     
    20:09AVA-CSKDetails
    team logoVolgar
     
    team logoRostov
     
    20:09VOL-ROSDetails
    team logoKuban
     
    team logoSpartak Moscow
     
    20:09KUB-SPADetails
    team logoOrenburg
     
    team logoRubin
     
    20:09ORE-RUBDetails
    team logoSpartak Nalchik
     
    team logoDinamo Moscow
     
    20:09SPA-DINDetails
    team logoFakel Voronezh
     
    team logoAmkar
     
    21:09FAK-AMKDetails