flag

Cup

  • today
  • Latest results
  • Show more matches
  • schedule
    • Round 1
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • 1/8
    team logoTJ Nova Vcelnice
    0
    team logoMalse Roudne
    1
    16:07TJ -MAL0:1Details
    team logoBenesov
    team logoBohemians 1905
    team logoFK Nejdek
    1
    team logoFC Chomutov
    3
    16:07FK -FC 1:3Details
    team logoVysehrad
    team logoMeteor Prague
    team logoVlasim
    team logoSK Brna
    2
    team logoFK Zbuzany 1953
    9
    16:07SK -FK 2:9Details
    team logoPisek
    team logoBrandys Nad Labem
    0
    team logoVysoke Myto
    5
    16:07BRA-VYS0:5Details
    team logoPardubice
    team logoFastav
    team logoFK Bospor Bohumin
    4
    team logoDolni Benesov
    2
    16:07FK -DOL4:2Details
    team logoOdra
    team logoFC Slovan Havlickuv Brod
    0
    team logoPolna
    1
    13:07FC -POL0:1Details
    team logoZnojmo
    team logoSparta Prague
    team logoFC Vsetin
    1
    team logoBrumov
    2
    16:07FC -BRU1:2Details
    team logoTj Valasske Mezirici
    team logoTrebic
    0
    team logoStara Rise
    6
    16:07TRE-STA0:6Details
    team logoLisen
    team logoTisnov
    5
    team logoSlovan Rosice
    4
    16:07TIS-SLO5:4Details
    team logoSpartak Hulin
    team logoBanik Ostrava
    team logoSpartak Velka Bites
    3
    team logoApos
    1
    16:07SPA-APO3:1Details
    team logoVyskov
    team logoVysocina Jihlava
    team logoTJ Doksy
    0
    team logoSS Ostra
    2
    16:07TJ -SS 0:2Details
    team logoZapy
    team logoFK Seko Louny
    4
    team logoMotorlet
    1
    16:07FK -MOT4:1Details
    team logoBanik Sokolov
    team logoSlavia Praha
    team logoZdirec N D
    3
    team logoSFK Vrchovina
    0
    15:07ZDI-SFK3:0Details
    team logoVelke Mezirici
    team logoPetrovice
    1
    team logoHavirov
    3
    15:07PET-HAV1:3Details
    team logoTrinec
    team logoTrutnov
    0
    team logoZivanice
    2
    16:07TRU-ZIV0:2Details
    team logoOlympia Hradec Kralove
    team logoSK Stresovice
    1
    team logoBanik Sous
    3
    16:07SK -BAN1:3Details
    team logoVarnsdorf
    team logoSokol Usti
    3
    team logoNove Sady
    0
    16:07SOK-NOV3:0Details
    team logoHlucin
    team logoSigma Olomouc
    team logoFK Jiskra Mseno
    3
    team logoSokol Kratonohy
    2
    16:07FK -SOK3:2Details
    team logoDobrovice
    team logoBaumit Jablonec
    team logoSK Hrobce
    3
    team logoTJ Tatran Rakovnik
    1
    16:07SK -TJ 3:1Details
    team logoSokol Brozany
    team logoFK Komarov
    1
    team logoViktoria Marianske Lazn
    2
    16:07FK -VIK1:2Details
    team logoViktoria Zizkov
    team logoSokol Tasovice
    2
    team logoBreclav
    1
    15:07SOK-BRE2:1Details
    team logoHodonin
    team logoFrydlant Nad Ostravici
    0
    team logoNovy Jicin
    1
    15:07FRY-NOV0:1Details
    team logoVitkovice
    team logoMFK Dobris
    5
    team logoKladno
    2
    16:07MFK-KLA5:2Details
    team logoLitomerice
    team logoSlovan Liberec
    team logoHranice
    1
    team logoKozlovice FC
    2
    16:07HRA-KOZ1:2Details
    team logoUnex Unicov
    team logoFC Strani
    2
    team logoTj Slovan Bzenec
    1
    16:07FC -TJ 2:1Details
    team logoSlavia Kromeriz
    team logoRAK Provodov
    2
    team logoSlavicin
    3
    16:07RAK-SLA2:3Details
    team logoViktoria Otrokovice
    team logoKarvina
    team logoSK Petrin Plzen
    1
    team logoKlatovy
    2
    16:07SK -KLA1:2Details
    team logoDomazlice
    team logoSpartak Slatinany
    3
    team logoLetohrad
    1
    15:07SPA-LET3:1Details
    team logoChrudim
    team logoN. Byskovice
    2
    team logoAdmira Praha
    1
    16:07N. -ADM2:1Details
    team logoPrevysov
    team logoDukla
    team logoMlada
    team logoFK Horovicko
    1
    team logoRakovnik
    0
    15:07FK -RAK1:0Details
    team logoStechovice
    team logoAritma Prague
    0
    team logoZenit Caslav
    2
    16:07ARI-ZEN0:2Details
    team logoPribram
    team logoTJ Prestice
    1
    team logoKarlovy Vary
    6
    15:07TJ -KAR1:6Details
    team logoKraluv Dvur
    team logoSpartak Sobeslav
    1
    team logoTJ Tatran Sedlcany
    3
    16:07SPA-TJ 1:3Details
    team logoMas Taborsko
    team logoCesky Brod
    team logoLoko Vltavin
    team logoTeplice
    team logoSan Sumperk
    1
    team logoOlomouc
    3
    16:07SAN-OLO1:3Details
    team logoFrydek Mistek
    team logoZbrojovka
    team logoSlovan Velvary
    team logoDynamo Ceske Budejovice
    team logoTJ Cerveny Kostelec
    1
    team logoDvur Kralove
    0
    16:07TJ -DVU1:0Details
    team logoHradec Kralove
    team logoViktoria Plzen
    team logoMohelnice
    team logoProstejov
    team logoFK Jesenik
    3
    team logoRymarov
    2
    16:07FK -RYM3:2Details
    team logoOpava
    team logoJiska Novy Bor
    1
    team logoPencin Turnov
    5
    15:07JIS-PEN1:5Details
    team logoBentky Nad Jizerou
    team logoFK Cechie Vykan
    2
    team logoSpartak Chrastava
    1
    16:07FK -SPA2:1Details
    team logoUsti Nad Labem
    team logoArsenal Ceska Lipa
    1
    team logoKolin
    3
    15:07ARS-KOL1:3Details
    team logoUsti N Orlici
    team logoSlovacko
    team logoMalse Roudne
    0
    team logoBenesov
    5
    22:07MAL-BEN0:5Details
    team logoBohemians 1905
    team logoFC Chomutov
    1
    team logoVysehrad
    2
    23:07FC -VYS1:2Details
    team logoMeteor Prague
    15
    team logoVlasim
    45
    22:07MET-VLA1:4Details22:07MAL-DOL0:5Details
    team logoFK Zbuzany 1953
    2
    team logoPisek
    3
    22:07FK -PIS2:3Details
    team logoVysoke Myto
    1
    team logoPardubice
    2
    25:07VYS-PAR1:2Details
    team logoFastav
    team logoFK Bospor Bohumin
    0
    team logoOdra
    4
    22:07FK -ODR0:4Details
    team logoPolna
    0
    team logoZnojmo
    3
    22:07POL-ZNO0:3Details
    team logoSparta Prague
    team logoBrumov
    0
    team logoTj Valasske Mezirici
    3
    22:07BRU-TJ 0:3Details
    team logoStara Rise
    0
    team logoLisen
    3
    23:07STA-LIS0:3Details
    team logoTisnov
    3
    team logoSpartak Hulin
    4
    22:07TIS-SPA3:4Details
    team logoBanik Ostrava
    team logoSpartak Velka Bites
    0
    team logoVyskov
    0
    22:07SPA-VYS0:0Details
    team logoVysocina Jihlava
    team logoSS Ostra
    1
    team logoZapy
    2
    22:07SS -ZAP1:2Details
    team logoFK Seko Louny
    0
    team logoBanik Sokolov
    7
    22:07FK -BAN0:7Details
    team logoSlavia Praha
    team logoZdirec N D
    1
    team logoVelke Mezirici
    0
    22:07ZDI-VEL1:0Details
    team logoHavirov
    3
    team logoTrinec
    7
    18:07HAV-TRI3:7Details
    team logoZivanice
    3
    team logoOlympia Hradec Kralove
    2
    22:07ZIV-OLY3:2Details
    team logoBanik Sous
    0
    team logoVarnsdorf
    3
    22:07BAN-VAR0:3Details
    team logoSokol Usti
    1
    team logoHlucin
    2
    22:07SOK-HLU1:2Details
    team logoSigma Olomouc
    team logoFK Jiskra Mseno
    4
    team logoDobrovice
    2
    22:07FK -DOB4:2Details
    team logoBaumit Jablonec
    team logoSK Hrobce
    2
    team logoSokol Brozany
    3
    22:07SK -SOK2:3Details
    team logoViktoria Marianske Lazn
    1
    team logoViktoria Zizkov
    4
    19:07VIK-VIK1:4Details
    team logoSokol Tasovice
    1
    team logoHodonin
    4
    23:07SOK-HOD1:4Details
    team logoNovy Jicin
    2
    team logoVitkovice
    1
    22:07NOV-VIT2:1Details
    team logoMFK Dobris
    1
    team logoLitomerice
    0
    22:07MFK-LIT1:0Details
    team logoSlovan Liberec
    team logoKozlovice FC
    3
    team logoUnex Unicov
    0
    22:07KOZ-UNE3:0Details
    team logoFC Strani
    3
    team logoSlavia Kromeriz
    5
    22:07FC -SLA3:5Details
    team logoSlavicin
    6
    team logoViktoria Otrokovice
    0
    22:07SLA-VIK6:0Details
    team logoKarvina
    team logoKlatovy
    1
    team logoDomazlice
    4
    22:07KLA-DOM1:4Details
    team logoSpartak Slatinany
    1
    team logoChrudim
    3
    22:07SPA-CHR1:3Details
    team logoN. Byskovice
    0
    team logoPrevysov
    2
    22:07N. -PRE0:2Details
    team logoDukla
    team logoMlada
    team logoFK Horovicko
    0
    team logoStechovice
    1
    22:07FK -STE0:1Details
    team logoZenit Caslav
    1
    team logoPribram
    2
    22:07ZEN-PRI1:2Details
    team logoKarlovy Vary
    0
    team logoKraluv Dvur
    1
    22:07KAR-KRA0:1Details
    team logoTJ Tatran Sedlcany
    0
    team logoMas Taborsko
    5
    22:07TJ -MAS0:5Details
    team logoCesky Brod
    3
    team logoLoko Vltavin
    4
    22:07CES-LOK3:4Details
    team logoTeplice
    team logoOlomouc
    2
    team logoFrydek Mistek
    0
    22:07OLO-FRY2:0Details
    team logoZbrojovka
    team logoSlovan Velvary
    1
    team logoDynamo Ceske Budejovice
    0
    22:07SLO-DYN1:0Details
    team logoTJ Cerveny Kostelec
    1
    team logoHradec Kralove
    7
    23:07TJ -HRA1:7Details
    team logoViktoria Plzen
    team logoMohelnice
    0
    team logoProstejov
    2
    22:07MOH-PRO0:2Details
    team logoFK Jesenik
    2
    team logoOpava
    4
    19:07FK -OPA2:4Details
    team logoPencin Turnov
    1
    team logoBentky Nad Jizerou
    1
    22:07PEN-BEN1:1Details
    team logoFK Cechie Vykan
    0
    team logoUsti Nad Labem
    4
    22:07FK -UST0:4Details
    team logoKolin
    1
    team logoUsti N Orlici
    3
    22:07KOL-UST1:3Details
    team logoSlovacko
    team logoBenesov
    1
    team logoBohemians 1905
    5
    08:08BEN-BOH1:5Details
    team logoVysehrad
    1
    team logoVlasim
    2
    02:08VYS-VLA1:2Details
    team logoPisek
    3
    team logoPardubice
    2
    09:08PIS-PAR3:2Details
    team logoFastav
    team logoOdra
    1
    team logoZnojmo
    2
    08:08ODR-ZNO1:2Details
    team logoSparta Prague
    team logoTj Valasske Mezirici
    3
    team logoLisen
    1
    09:08TJ -LIS3:1Details
    team logoSpartak Hulin
    0
    team logoBanik Ostrava
    5
    09:08SPA-BAN0:5Details
    team logoVyskov
    1
    team logoVysocina Jihlava
    4
    16:08VYS-VYS1:4Details
    team logoZapy
    2
    team logoBanik Sokolov
    4
    09:08ZAP-BAN2:4Details
    team logoSlavia Praha
    team logoZdirec N D
    0
    team logoTrinec
    4
    09:08ZDI-TRI0:4Details
    team logoZivanice
    1
    team logoVarnsdorf
    0
    09:08ZIV-VAR1:0Details
    team logoHlucin
    1
    team logoSigma Olomouc
    3
    08:08HLU-SIG1:3Details
    team logoFK Jiskra Mseno
    1
    team logoBaumit Jablonec
    4
    09:08FK -BAU1:4Details
    team logoSokol Brozany
    0
    team logoViktoria Zizkov
    4
    09:08SOK-VIK0:4Details
    team logoHodonin
    1
    team logoVitkovice
    0
    08:08HOD-VIT1:0Details
    team logoMFK Dobris
    0
    team logoSlovan Liberec
    3
    09:08MFK-SLO0:3Details
    team logoKozlovice FC
    0
    team logoSlavia Kromeriz
    2
    09:08KOZ-SLA0:2Details
    team logoSlavicin
    0
    team logoKarvina
    2
    09:08SLA-KAR0:2Details
    team logoDomazlice
    2
    team logoChrudim
    0
    05:08DOM-CHR2:0Details
    team logoPrevysov
    0
    team logoDukla
    2
    09:08PRE-DUK0:2Details
    team logoMlada
    team logoStechovice
    1
    team logoPribram
    3
    09:08STE-PRI1:3Details
    team logoKraluv Dvur
    1
    team logoMas Taborsko
    2
    09:08KRA-MAS1:2Details
    team logoLoko Vltavin
    2
    team logoTeplice
    3
    09:08LOK-TEP2:3Details
    team logoOlomouc
    2
    team logoZbrojovka
    1
    08:08OLO-ZBR2:1Details
    team logoSlovan Velvary
    0
    team logoHradec Kralove
    1
    08:08SLO-HRA0:1Details
    team logoViktoria Plzen
    team logoProstejov
    1
    team logoOpava
    3
    15:08PRO-OPA1:3Details
    team logoPencin Turnov
    1
    team logoUsti Nad Labem
    3
    08:08PEN-UST1:3Details
    team logoUsti N Orlici
    1
    team logoSlovacko
    2
    09:08UST-SLO1:2Details
    team logoBohemians 1905
    2
    team logoVlasim
    3
    19:09BOH-VLA2:3Details
    team logoPisek
    0
    team logoFastav
    2
    04:10PIS-FAS0:2Details
    team logoZnojmo
    0
    team logoSparta Prague
    1
    20:09ZNO-SPA0:1Details
    team logoTj Valasske Mezirici
    0
    team logoBanik Ostrava
    6
    27:09TJ -BAN0:6Details
    team logoVysocina Jihlava
    1
    team logoBanik Sokolov
    0
    20:09VYS-BAN1:0Details
    team logoSlavia Praha
    5
    team logoTrinec
    1
    20:09SLA-TRI5:1Details
    team logoZivanice
    0
    team logoSigma Olomouc
    8
    20:09ZIV-SIG0:8Details
    team logoBaumit Jablonec
    2
    team logoViktoria Zizkov
    1
    20:09BAU-VIK2:1Details
    team logoHodonin
    0
    team logoSlovan Liberec
    4
    20:09HOD-SLO0:4Details
    team logoSlavia Kromeriz
    0
    team logoKarvina
    4
    20:09SLA-KAR0:4Details
    team logoDomazlice
    3
    team logoDukla
    2
    20:09DOM-DUK3:2Details
    team logoMlada
    3
    team logoPribram
    0
    20:09MLA-PRI3:0Details
    team logoMas Taborsko
    3
    team logoTeplice
    4
    19:09MAS-TEP3:4Details
    team logoOlomouc
    1
    team logoHradec Kralove
    8
    20:09OLO-HRA1:8Details
    team logoViktoria Plzen
    4
    team logoOpava
    1
    05:10VIK-OPA4:1Details
    team logoUsti Nad Labem
    0
    team logoSlovacko
    2
    04:10UST-SLO0:2Details
    team logoVlasim
     
    team logoFastav
     
    25:10VLA-FASDetails
    team logoSparta Prague
     
    team logoBanik Ostrava
     
    25:10SPA-BANDetails
    team logoVysocina Jihlava
     
    team logoSlavia Praha
     
    25:10VYS-SLADetails
    team logoSigma Olomouc
     
    team logoBaumit Jablonec
     
    24:10SIG-BAUDetails
    team logoSlovan Liberec
     
    team logoKarvina
     
    01:11SLO-KARDetails
    team logoDomazlice
     
    team logoMlada
     
    25:10DOM-MLADetails
    team logoTeplice
     
    team logoHradec Kralove
     
    24:10TEP-HRADetails
    team logoViktoria Plzen
     
    team logoSlovacko
     
    10:11VIK-SLODetails
      
    Cup Czech Republic live results on soccer. Here you will find everything online soccer results of matches for yesterday, today, tomorrow by means of which it is possible to monitor changes of the table of the championship on soccer. The full schedule soccer matches Cup Czech Republic is on the homepage for today. Each standings on soccer consider everything online matches Cup Czech Republic and show as their results influence an arrangement of teams at present. If you just want to learn when to look at soccer, the schedule of games Cup Czech Republic it is specified the week ahead. On our portal the full soccer schedule for fans and experts is collected. There is information as about broadcasting online soccer of matches Cup Czech Republic, and about soccer of team Cup Czech Republic. According to all teams players soccer have the statistics on goals, assist and cards which we conduct taking into account each game. With this service you can easily watch online free soccer broadcasting Cup Czech Republic.