# Team G W D L G GD PT Form Next
B
1 Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman 21 13 5 3 33:13 20 44 W
Villa Dalmine Villa Dalmine
16.02.20 1 : 2 WIN
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
W
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
24.02.20 2 : 0 WIN
Sarmiento Sarmiento
W
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
02.03.20 0 : 1 WIN
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
L
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
08.03.20 0 : 1 LOSS
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
L
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
15.03.20 1 : 0 LOSS
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
2 Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano 21 11 8 2 25:13 12 41 W
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
15.02.20 2 : 0 WIN
Quilmes Quilmes
W
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
21.02.20 1 : 3 WIN
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
28.02.20 0 : 2 LOSS
All Boys All Boys
W
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
06.03.20 0 : 1 WIN
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
W
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
13.03.20 1 : 0 WIN
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
3 Sarmiento Sarmiento 20 9 7 4 31:21 10 34 D
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
10.02.20 1 : 1 DRAW
Sarmiento Sarmiento
W
Sarmiento Sarmiento
16.02.20 2 : 1 WIN
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
L
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
24.02.20 2 : 0 LOSS
Sarmiento Sarmiento
L
Sarmiento Sarmiento
02.03.20 0 : 1 LOSS
Club Almagro Club Almagro
L
Villa Dalmine Villa Dalmine
07.03.20 1 : 0 LOSS
Sarmiento Sarmiento
4 Deportivo Riestra Deportivo Riestra 21 8 9 4 15:14 1 33 W
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
15.02.20 1 : 0 WIN
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
D
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
22.02.20 0 : 0 DRAW
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
L
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
02.03.20 0 : 1 LOSS
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
W
Club Almagro Club Almagro
08.03.20 0 : 2 WIN
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
D
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
16.03.20 1 : 1 DRAW
Villa Dalmine Villa Dalmine
5 Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre 20 8 4 8 24:21 3 28 L
Quilmes Quilmes
07.02.20 2 : 1 LOSS
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
W
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
15.02.20 2 : 0 WIN
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
L
All Boys All Boys
22.02.20 2 : 1 LOSS
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
W
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
28.02.20 3 : 1 WIN
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
L
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
15.03.20 0 : 3 LOSS
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
6 Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela 21 7 7 7 27:30 -3 28 L
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
15.02.20 2 : 0 LOSS
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
L
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
21.02.20 1 : 3 LOSS
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
D
Quilmes Quilmes
02.03.20 1 : 1 DRAW
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
L
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
07.03.20 1 : 5 LOSS
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
W
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
13.03.20 3 : 2 WIN
All Boys All Boys
7 Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima 20 7 6 7 20:20 -4 27 L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
09.02.20 1 : 0 LOSS
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
W
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
16.02.20 1 : 0 WIN
Club Almagro Club Almagro
D
Quilmes Quilmes
23.02.20 2 : 2 DRAW
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
W
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
01.03.20 3 : 1 WIN
Villa Dalmine Villa Dalmine
W
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
07.03.20 1 : 5 WIN
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
8 Villa Dalmine Villa Dalmine 21 7 5 9 19:18 1 26 L
Villa Dalmine Villa Dalmine
16.02.20 1 : 2 LOSS
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
D
Club Almagro Club Almagro
23.02.20 0 : 0 DRAW
Villa Dalmine Villa Dalmine
L
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
01.03.20 3 : 1 LOSS
Villa Dalmine Villa Dalmine
W
Villa Dalmine Villa Dalmine
07.03.20 1 : 0 WIN
Sarmiento Sarmiento
D
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
16.03.20 1 : 1 DRAW
Villa Dalmine Villa Dalmine
9 Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba 21 6 7 8 26:24 2 25 L
Sarmiento Sarmiento
16.02.20 2 : 1 LOSS
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
D
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
22.02.20 0 : 0 DRAW
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
L
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
03.03.20 1 : 0 LOSS
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
D
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
08.03.20 1 : 1 DRAW
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
W
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
15.03.20 0 : 3 WIN
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
10 Club Atletico Brown Club Atletico Brown 21 5 9 7 18:22 -4 24 W
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
15.02.20 2 : 1 WIN
All Boys All Boys
D
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
21.02.20 1 : 1 DRAW
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
D
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
29.02.20 0 : 0 DRAW
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
D
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
08.03.20 1 : 1 DRAW
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
W
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
15.03.20 1 : 0 WIN
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
11 Quilmes Quilmes 21 5 9 7 19:24 -5 24 L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
15.02.20 2 : 0 LOSS
Quilmes Quilmes
D
Quilmes Quilmes
23.02.20 2 : 2 DRAW
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
D
Quilmes Quilmes
02.03.20 1 : 1 DRAW
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
L
All Boys All Boys
08.03.20 1 : 0 LOSS
Quilmes Quilmes
W
Quilmes Quilmes
15.03.20 1 : 0 WIN
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
12 Chacarita Juniors Chacarita Juniors 21 6 6 9 15:26 -11 24 D
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
15.02.20 0 : 0 DRAW
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
L
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
24.02.20 2 : 1 LOSS
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
W
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
03.03.20 1 : 0 WIN
Instituto Atletico Central Cordoba Instituto Atletico Central Cordoba
W
Club Atletico San Martín de Tucuman Club Atletico San Martín de Tucuman
08.03.20 0 : 1 WIN
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
L
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
16.03.20 1 : 2 LOSS
Club Almagro Club Almagro
13 Club Almagro Club Almagro 21 5 8 8 13:20 -7 23 L
Club Atletico Gimnasia y Esgrima Club Atletico Gimnasia y Esgrima
16.02.20 1 : 0 LOSS
Club Almagro Club Almagro
D
Club Almagro Club Almagro
23.02.20 0 : 0 DRAW
Villa Dalmine Villa Dalmine
W
Sarmiento Sarmiento
02.03.20 0 : 1 WIN
Club Almagro Club Almagro
L
Club Almagro Club Almagro
08.03.20 0 : 2 LOSS
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
W
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
16.03.20 1 : 2 WIN
Club Almagro Club Almagro
14 All Boys All Boys 21 5 7 9 17:23 -6 22 L
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
15.02.20 2 : 1 LOSS
All Boys All Boys
W
All Boys All Boys
22.02.20 2 : 1 WIN
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
W
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
28.02.20 0 : 2 WIN
All Boys All Boys
W
All Boys All Boys
08.03.20 1 : 0 WIN
Quilmes Quilmes
L
Atletico de Rafaela Atletico de Rafaela
13.03.20 3 : 2 LOSS
All Boys All Boys
15 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina 20 4 8 8 15:19 -4 20 D
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
10.02.20 1 : 1 DRAW
Sarmiento Sarmiento
L
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
15.02.20 1 : 0 LOSS
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
W
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
24.02.20 2 : 1 WIN
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
D
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
29.02.20 0 : 0 DRAW
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
13.03.20 1 : 0 LOSS
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
16 Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy 21 4 7 10 13:22 -9 19 D
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
15.02.20 0 : 0 DRAW
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
D
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
21.02.20 1 : 1 DRAW
Club Atletico Brown Club Atletico Brown
L
Club Atletico Tigre Club Atletico Tigre
28.02.20 3 : 1 LOSS
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
L
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
06.03.20 0 : 1 LOSS
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
L
Quilmes Quilmes
15.03.20 1 : 0 LOSS
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Finals
Promotion Playoffs
Relegation

Match info: Club Atletico Brown - Chacarita Juniors

Date: 2 November 2019 - 14:30

Stadium: Estadio Lorenzo Arandilla , Adrogue , Argentina